Company slide
IPTRACE zajmuje się projektowaniem innowacyjnych systemów umożliwiających optymalne wykorzystanie technologii informatycznych i telekomunikacyjnych w przedsiębiorstwach.
Wysokiej klasy kadra inżynierów pozwala projektować produkty i usługi na najwyższym poziomie, a firmom gwarantuje wysokie SLA.

Jako firma przywiązujemy szczególną wagę do obniżenia kosztów działania systemów ICT naszych Klientów oraz znaczącej poprawy ich funkcjonalności w celu optymalizacji procesów, zapewniając przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa.
Projektowane systemy pozwalają każdej firmie na wzrost jej wartości przy bardzo niskich kosztach operacyjnych i skupieniu się na podstawowej działalności biznesowej.

IPTRACE oferuje szeroki wachlarz produktów i usług, a są to m.in. prywatna chmura - privCloud, system wsparcia procesów i usług - Multi Platform System, system przetwarzania i analizy danych - Data Mining System, zdalne wsparcie administracyjne i HelpDesk.
Company slide
Głównym beneficjentem projektowanych rozwiązań ICT przez IPTRACE są firmy, które szczególną uwagę przykładają do znaczącej redukcji kosztów generowanych przez systemy oraz aplikacje informatyczne i telekomunikacyjne, poprawiając przy tym ich funkcjonalność oraz optymalizując wszystkie działania i procesy operacyjne w przedsiębiorstwie.

Nowoczesne, innowacyjne i inteligentne systemy zaprojektowane przez IPTRACE stają się podstawą profesjonalnie prowadzonej działalności, tym samym dążąc do maksymalizacji sprawności, wydajności i bezpieczeństwa wdrożonych rozwiązań w firmie.
Na podstawie naszej wiedzy i doświadczenia oferujemy inteligentne interpretacje zasobów baz danych, systemy wspomagania decyzji biznesowych oraz eksploracje danych i wydobywanie z nich informacji.

W duchu wszechobecnego otwartego oprogramowania (Open Source) nasze systemy i aplikacje wspierają oraz wykorzystują obecne rozwiązania, tym samym przyczyniając się do ich krzewienia w otoczeniu biznesowym.
contactForm box